Kategoriler

  • Kategoriler
  • İstanbul Airport Transfer
  • Hafta Sonu | Günübirlik Turlar
  • İstanbul ve Çevresi
  • Trakya Bölgesi

Bilgi | Rezervasyon:

0212 806 34 61

Hizmetlerimiz


ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI ;

ÇepniTur ekibi ileri teknolojileri kullanarak hizmet vermek ve veliler ile okul idaresinden aldığımız geri bildirimleri değerlendirerek, öğrencilerimize en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktayız.

Tüm araçlarımız; Milli Eğitim Bakanlığının "Okul Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği" ile belirlemiş olduğu tüm donanıma sahiptir. Ayrıca akıllı araç takip sistemi (SVTS) ile donatılmış olup istenirse öğrenci velileri ve okul idaresi tarafından da takip edilebilmektedir. 
İnsan faktöründen kaynaklanan unutmaları / hataları elimizden geldiğince minimize ederek olabildiğince sistemi yazılımsal bir süreç dahilinde kontrol ediyoruz.

  Veli Bilgilendirme Sistemi, 

     * Servisin nerede olduğunu anlık olarak takip edebilirsiniz.
     * Yazılım GPS sistemine bağlı olarak her öğrenciye kendine özgü mesafe ataması yapıldıktan sonra ilgili veliye sabah ve akşam otomatik arama yapar,
          Örnk ; Ahmet isimli öğrencimizin evine 1000 metre kala arama yapılırken , Ayşe isimli öğrencimize 2000 metre kala arama yapılabilir.

     * Servislerimizde öğrenci unutma olasılığı sıfırdır.
          Bknz ; Tüm servislerimizde kare kod sistemi mevcuttur, bu barkod aracın en arka sağ koltuğunda yer almaktadır, son öğrencimiz evine | okuluna bırakıldıktan sonra rehber personelimiz barkod okutma işlemini gerçekleştirir ve yazılım tarafında servisi tamamlar. Servisin tamamlanma süreci okuldaki proje sorumlumuz tarafından sabah ve akşam olmak üzere anlık olarak takip edilmektedir, tamamlanmayan servis olursa proje sorumlumuz ilgili aracın şoförünü derhal arar ve durum hakkında rapor alır, servisi tamamlanmış fakat barkod okutmamışlar ise şoför ve rehber personel hakkında firmamız tarafından işlem başlatılmaktadır.  

      * Servis başladığında ve bittiğinde ilgili plakalı araçtaki tüm öğrenci velilerine bilgi mesajı iletilir.

      * Öğrenci servise bindiğinde veya indiğinde ayrıca velimizin cep telefonunuza uygulama üzerinden bilgi mesajı iletilir.             

Bünyemizde çalışan tüm sürücülerimiz belli eğitimlerden geçmiş olup bu eğitimlerin dışında hiçbir sağlık problemi olmaması, herhangi bir suçtan sabıka kaydının bulunmaması gerekmektedir, ayrıca bu belgeleri her yıl ibraz etmek zorundalardır.

Rehberlerimiz; özenle seçilmekte,belirli kriterler doğrultusunda işe alınmakta ve kendilerine öğrenci servis standartlarının gerektirdiği eğitimler verilmektedir.  Ayrıca her yıl yenilenen belgeler ile adli sicil ve sağlık durumları kontrol altında tutulmaktadır. Bunun yanında güler yüzlü olmaları, çocukların ihtiyaç duyduğu konularda yardımcı olmaları esastır. 


PERSONEL TAŞIMACILIĞI ;

Firmamızın ana faaliyet konusu personel ve öğrenci taşımacılığı olup, deneyimli, en az 27 maksimum 55 yaşını geçmemiş dinamik şoför kadrosu ile iş dünyasının önde gelenlerine kaliteli ve konforlu ulaşım sağlamaktayız.

Kalite politikamız gereği, bünyemizde çalışan tüm sürücülerimiz belli eğitimlerden geçmiş olup bu eğitimlerin dışında hiçbir sağlık problemi olmaması, herhangi bir suçtan sabıka kaydının bulunmaması gerekmektedir, ayrıca bu belgeleri her yıl ibraz etmek zorundalardır.

Hizmet verdiğimiz filonuzun, tüm araçlarımızda bulunan akıllı takip sistemi ile kesintisiz olarak harita üzerinden takibi yapılmaktadır.
Bu sistemle;
Detaylı raporlamalar sayesinde araçlar ve sürücüler üzerindeki kontrolü ve denetimi arttırmaktayız.
Müşterilerimiz ile anlaşma sağlanan güzergahlar sistemimize tanımlanmakta ve güzergah dışına çıkan araçlarımız ile hız limitlerine uymayan sürücülerimiz sistem üzerinden tespit edilmekte uymayan sürücülerimiz için is
e üzerinde işlem başlatılmaktadır.


TRANSFER ÇÖZÜMLERİ ;

Özel transfer taleplerinizde; Şahsınızın, firmanızın veya özel misafirlerinizin ihtiyaç duyduğu ulaşım çözümüne modern, donanımlı VIP minibüs tip araçlarımızla, deneyimli ve saygılı araç sürücüleri ile özel taşımacılık hizmeti vermekteyiz.
Böylece yerli ve yabancı misafirlerinizin otelden karşılanması, toplantılara götürülmesi, havaalanı transferleri, uzak ya da yakın mesafe ulaşımlarınızı karşılamaktayız. 

Çepni |Tur ekibi olarak güler yüzlü hizmet ve konforlu | güvenli ulaşımı kendimize ilke edinmekteyiz.


ÖZEL GEZİ GRUPLARI ve ŞEHİR TURLARI ;

Şehrin karmaşasından bir süre uzaklaşıp yenilenmek ve dinlenmek istiyorsanız gezi turlarımızı sakın kaçırmayın.
Bunun yanı sıra özel günlerinizde ; Düğün,nişan,kına,piknik ve aklınıza gelen tüm toplu ulaşım etkinliklerinizde, kişi sayınıza bağlı olarak minibüs veya otobüs temin etmekteyiz.