Kategoriler

  • Kategoriler
  • İstanbul Airport Transfer
  • Hafta Sonu | Günübirlik Turlar
  • İstanbul ve Çevresi
  • Trakya Bölgesi

Bilgi | Rezervasyon:

0212 806 34 61

Üyelik Sözleşmesi

Web Sitesi Kullanım Koşulları :

Bu site, internet kullanıcısının aşağıdaki koşulları kabul etmesi halinde kullanımına sunulmuştur. www.cepnitur.com ve www.cepniturizm.com web sitesini kullanan her kullanıcı bu koşulları kabul etmiş sayılır.


Telif Hakları :

www.cepnitur.com ve www.cepniturizm.com sitesinin tüm hakları ÇEPNİ TURİZM VE ULAŞIM HİZMETLERİ - OĞUZHAN BEKAR'a aittir. www.cepnitur.com ve www.cepniturizm.com sitesinin içeriğinde bulunan tüm yazılım ürünleri ve yazı, makale, fotoğraf, resim, doküman ve benzeri fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu ürünlerin hiçbiri, ÇEPNİ TURİZM VE ULAŞIM HİZMETLERİ - OĞUZHAN BEKAR'nin yazılı izni olmadan kullanılamaz. Bu ürünlerin herhangi bir amaçla kopya edilmeleri, tekrar üretilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanımları ve dağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır.


Kişisel ve Ticari Olmayan Kullanım Sınırlarına Dair :

Bir nüshaya kadar izin verilen kişisel ve ticari amaçlı olmayan çoğaltmalarda, ÇEPNİ TURİZM VE ULAŞIM HİZMETLERİ - OĞUZHAN BEKAR'nin ticari marka veya telif hakkı sahibi olduğunun belirtilmesi zorunludur.


Kullanıcı Yükümlülükleri :

www.cepnitur.com ve www.cepniturizm.com sitesine üye olan kullanıcı verdiği tüm bilgilerin doğruluğunu garanti eder. Kullanıcı kendisine ait kullanıcı adı ve şifreyle yapılan tüm işlemlerden ve bu işlemlerden dolayı doğabilecek tüm sonuçlardan sorumludur. Kullanıcı kendi şifre ve kullanıcı adını bir başkasına vermemeyi taahhüt eder.


www.cepnitur.com ve www.cepniturizm.com her an güncellenen bir site olmasına karşın, site üzerindeki tesis/tur bilgileri, fiyatlar, ödeme koşulları ve kampanyalar temsilidir. Tipografik ya da geç güncellemelerden kaynaklanan eksik ya da hatalardan ÇEPNİ TURİZM VE ULAŞIM HİZMETLERİ - OĞUZHAN BEKAR sorumlu tutulamaz. Yapılan rezervasyonlarda her ürün ve ürün sağlayıcının kendi koşulları geçerlidir. Kullanıcı, bu ürünlerden herhangi birine rezervasyon yaptırmak isterse, rezervasyon yaptırdığı ürünün ait olduğu ürün sağlayıcının rezervasyon anındaki koşullarını kabul etmiş sayılır.


Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair :

www.cepnitur.com ve www.cepniturizm.com sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. www.cepnitur.com ve www.cepniturizm.com sitesi üzerinden bağlanılan diğer sitelerin içerikleri, bağlanılan sitelerin sorumluluğu altındadır. Bu sitelerin içeriklerinden, bu sitelerle ilgili doğabilecek hiçbir sorundan ÇEPNİ TURİZM VE ULAŞIM HİZMETLERİ - OĞUZHAN BEKAR sorumlu tutulamaz.


Kullanıcıların www.cepnitur.com ve www.cepniturizm.com'a Yollayacakları Bilgiler Hakkında :

www.cepnitur.com ve www.cepniturizm.com internet sitesinde; kullanıcılar tarafından internet üzerinden doldurularak gönderilen formlar, www.cepnitur.com ve www.cepniturizm.com'un Tatil Danışmanı kadrosuyla bir araya gelerek mesajlaştıkları chat ve Öneri-Şikayet sayfaları bulunur. Kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma, ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Bu tür form ve sayfalar www.cepnitur.com ve www.cepniturizm.com sitesinin sahibi ÇEPNİ TURİZM VE ULAŞIM HİZMETLERİ - OĞUZHAN BEKAR'ın entelektüel ürünleri sayıldığından başka Internet sayfalarında kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır.

İnternet kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.


Alışveriş güvenliği :

www.cepnitur.com ve www.cepniturizm.com aracılığı ile alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgileriniz hem online hem de offline durumundayken koruma altındadır. Üyelik ve rezervasyon işlemleri gerçekleştirirken verilen bilgiler SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Müşteri bilgileriniz üçüncü şahıslarca görülmesi mümkün olmayıp, üçüncü kişilerim müdahale imkanı bulunmamaktadır. Bu güvenliğin sağlanması amacı ile üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu, kırılması mümkün olmayan bir şifreleme sistem olup, uluslararası bir standarttır. www.cepnitur.com ve www.cepniturizm.com üzerinden işlem yaparken kullanmış olduğunuz bilgileriniz ve işlemlerinize ait tüm bilgilerde şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat dahilinde kullanılabilir. Üçüncü kişilere gösterilmez, devredilmez; sadece ilgili bankanıza iletilir.


Hak ve Sorumluluklara Dair :

www.cepnitur.com ve www.cepniturizm.com sitede bulunan tüm içeriğin doğruluğunu kontrol etmek için elinden gelen çabayı sarf etmektedir. Fakat www.cepnitur.com ve www.cepniturizm.com ve sahibi ÇEPNİ TURİZM VE ULAŞIM HİZMETLERİ - OĞUZHAN BEKAR site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz. www.cepnitur.com ve www.cepniturizm.com sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.cepnitur.com ve www.cepniturizm.com sitesi ve sahibi ÇEPNİ TURİZM VE ULAŞIM HİZMETLERİ - OĞUZHAN BEKAR'a sorumluluk yüklenemez.

www.cepnitur.com, www.cepniturizm.com ve sahibi ÇEPNİ TURİZM VE ULAŞIM HİZMETLERİ - OĞUZHAN BEKAR sitenin kullanımından doğabilecek direkt veya dolaylı hiçbir maddi-manevi zarardan sorumlu tutulamaz.

Kullanıcı www.cepnitur.com ve www.cepniturizm.com sitesini kullanmaya başladığı andan itibaren bu koşullar yürürlüğe girer.

ÇEPNİ TURİZM VE ULAŞIM HİZMETLERİ - OĞUZHAN BEKAR bu koşulları dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.

www.cepnitur.com ve www.cepniturizm.com sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma ÇEPNİ TURİZM VE ULAŞIM HİZMETLERİ - OĞUZHAN BEKAR'a aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır. 


E-KAYIT SİSTEMİ KULLANIMI HÜKÜM VE ŞARTLARA İLİŞKİN METNİN TAMAMINI OKUDUM. BU HÜKÜMLERİ VE 6502 SAYILI KANUN DOĞRULTUSUNDA BİLGİLENDİRİLDİĞİMİ AÇIK VE HÜR İRADE BEYANIM DOĞRULTUSUNDA KABUL EDİYORUM.