Kategoriler

  • Kategoriler
  • İstanbul Airport Transfer
  • Hafta Sonu | Günübirlik Turlar
  • İstanbul ve Çevresi
  • Trakya Bölgesi

Bilgi | Rezervasyon:

0212 806 34 61

Öğrenci TaşımacılığıÇepniTur ekibi ileri teknolojileri kullanarak hizmet vermek ve veliler ile okul idaresinden aldığımız geri bildirimleri değerlendirerek, öğrencilerimize en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktayız.

Tüm araçlarımız; Milli Eğitim Bakanlığının "Okul Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği" ile belirlemiş olduğu tüm donanıma sahiptir. Ayrıca akıllı araç takip sistemi (SVTS) ile donatılmış olup istenirse öğrenci velileri ve okul idaresi tarafından da takip edilebilmektedir.
İnsan faktöründen
kaynaklanan unutmaları / hataları elimizden geldiğince minimize ederek olabildiğince sistemi yazılımsal bir süreç dahilinde kontrol ediyoruz.

  
Veli Bilgilendirme Sistemi, 

     * Servisin nerede olduğunu anlık olarak takip edebilirsiniz.
     * Yazılım GPS sistemine bağlı olarak her öğrenciye kendine özgü mesafe ataması yapıldıktan sonra ilgili veliye sabah ve akşam otomatik arama yapar,
          Örnk ; Ahmet isimli öğrencimizin evine 1000 metre kala arama yapılırken , Ayşe isimli öğrencimize 2000 metre kala arama yapılabilir.

     * Servislerimizde öğrenci unutma olasılığı sıfırdır.
          Bknz ; Tüm servislerimizde kare kod sistemi mevcuttur, bu barkod aracın en arka sağ koltuğunda yer almaktadır, son öğrencimiz evine | okuluna bırakıldıktan sonra rehber personelimiz barkod okutma işlemini gerçekleştirir ve yazılım tarafında servisi tamamlar. Servisin tamamlanma süreci okuldaki proje sorumlumuz tarafından sabah ve akşam olmak üzere anlık olarak takip edilmektedir, tamamlanmayan servis olursa proje sorumlumuz ilgili aracın şoförünü derhal arar ve durum hakkında rapor alır, servisi tamamlanmış fakat barkod okutmamışlar ise şoför ve rehber personel hakkında firmamız tarafından işlem başlatılmaktadır.  

      * Servis başladığında ve bittiğinde ilgili plakalı araçtaki tüm öğrenci velilerine bilgi mesajı iletilir.

      * Öğrenci servise bindiğinde veya indiğinde ayrıca velimizin cep telefonunuza uygulama üzerinden bilgi mesajı iletilir.             

Bünyemizde çalışan tüm sürücülerimiz belli eğitimlerden geçmiş olup bu eğitimlerin dışında hiçbir sağlık problemi olmaması, herhangi bir suçtan sabıka kaydının bulunmaması gerekmektedir, ayrıca bu belgeleri her yıl ibraz etmek zorundalardır.

Rehberlerimiz; özenle seçilmekte,belirli kriterler doğrultusunda işe alınmakta ve kendilerine öğrenci servis standartlarının gerektirdiği eğitimler verilmektedir.  Ayrıca her yıl yenilenen belgeler ile adli sicil ve sağlık durumları kontrol altında tutulmaktadır. Bunun yanında güler yüzlü olmaları, çocukların ihtiyaç duyduğu konularda yardımcı olmaları esastır.